Ворог намагався прорвати українську оборону поблизу чотирьох сіл на Луганщині
Минулої доби, 23 листопада, російські війська атакували поблизу Твердохлібового, Новоєгорівки, Греківки та Білогорівки Луганської області.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.
На Лиманському напрямку ворог атакував 17 разів. Намагався вклинитися в українську оборону поблизу Дружелюбівки, Твердохлібового, Новоєгорівки, Греківки, Новомихайлівки, Чернещини, Копанок, Ямполівки та Тернів.
На Сіверському напрямку минулої доби українські захисники відбили один ворожий штурм в районі Білогорівки.
Також агресор завдав авіаудару в районі Твердохлібового Луганської області.
Загалом, протягом минулої доби зафіксували 227 бойових зіткнень. За уточненою інформацією, вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 39 авіаударів, зокрема, скинув 53 КАБ. Крім цього, здійснив понад три тисячі обстрілів, з них 159 - із реактивних систем залпового вогню та залучив для ураження понад 800 дронів-камікадзе.
“Ситуація на фронті залишається складною. Противник, використовуючи свою перевагу в живій силі та техніці, атакує наші позиції. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів і завдають ворогу відчутних втрат”, – зазначили у Генштабі.
Нагадаємо, 22 листопада окупанти на Луганщині атакували поблизу Новоєгорівки, Греківки та Макіївки.
- 350 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
- 16:30 Аудитори ЛОДА проведуть позапланову перевірку в сіверськодонецькому медзакладі
- 15:00 Роман письменниці з Луганщини став «Книгою року BBC 2025»
- 14:00 ЛОВА: На жителів окупованої Луганщини чекає підвищення тарифів на комуналку
- 12:30 Перейменували Новопсковську громаду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1396
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 983
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 898
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 712


Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
Роман письменниці з Луганщини став «Книгою року BBC 2025»
Перейменували Новопсковську громаду