У понеділок в Україні очікується прохолодна погода без опадів
Опубліковано 24.11.2024 - 18:00
У понеділок, 25 листопада, в Україні буде хмарно, проте без опадів.
Про це повідомляє Укргідрометцентр.
Лише вночі в Карпатському регіоні місцями невеликий мокрий сніг та дощ.
У західних, північних та Вінницькій областях на дорогах місцями ожеледиця.
Вітер південно-східний, на сході та півдні країни північний, 5-10 м/с, у південно-східних областях місцями пориви 15-20 м/с.
Температура вночі від -2 до -7 градусів, у західних областях близько 0 градусів; вдень від -2 до +3 градусів, на заході та півдні країни від +2 до +7 тепла.
На Київщині від -2 до -7 градусів, вдень від -2 до + градусів.
У столиці від -4 до -6 градусів, вдень від 0 до +2 градусів.
- 299 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- 15:00 Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
- 11:00 На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2916
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1358
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1307
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1080


Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
