Ліцензування виробництва та продажу пива
ДПІ у м. Сєвєродонецьку повідомляє, що згідно Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» з 01.07.2015 пиво вважатиметься алкогольним напоєм.
Тобто, із другого півріччя 2015-го виробництво й реалізація пива будуть можливі тільки за наявності відповідної ліцензії.
З 01.01.2015 нормами Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» передбачено, що розлив пива здійснюється винятково в передбачені чинними стандартами скляну тару, металеві банки із харчового алюмінію, полімерні пляшки ПЕТФ, сувенірні пляшки та художньо оформлений посуд зі скла, глазурованої кераміки, а також в алюмінієві бочки, бочки з нержавіючої сталі (кеги) та інші види тари згідно із чинною нормативною документацією.
- 1758 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Судитимуть представника окупаційної прокуратури, який катував цивільного на Луганщині
- 14:00 Іпотека з компенсацією: як це працює у Сіверськодонецькій громаді
- 13:00 Сили оборони уразили радіолокаційну станцію на ТОТ Луганщини — Генштаб
- 12:00 Окупанти перебудовують Луганськ за типовими росстандартами, – ЦНС
- 11:00 Луганські ВПО у Кропивницькому можуть отримати гуманітарну допомогу (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4385
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1718
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1021
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 849

Судитимуть представника окупаційної прокуратури, який катував цивільного на Луганщині
ЗСУ вдарили ракетами Storm Shadow по окупантах на Луганщині
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти створили штучний дефіцит надання адмінпослуг
