Затвердили склад Луганської обласної молодіжної ради та обрали її голову
Під час першого засідання Луганської обласної молодіжної ради нового скликання обрали її голову. Нею стала Римма Ханатова.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Римма – представниця молодіжного руху Попаснянщини, студентка Національного університету «Києво-Могилянська Академія».
Ще одним претендентом на обрання головою обласного молодіжного консультативно-дорадчого органу був Ілля Точений – молодіжний активіст та член Координаційної ради з питань молодіжної політики при Старобільській районній державній адміністрації.
Кандидати представили передвиборчі програми та пропозиції щодо подальших кроків діяльності молодіжної ради на найближчі два роки.
За результатами голосування більшістю голосів членів ради, присутніх на засіданні, головою обрали Римму Ханатову.
Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки. До складу оновленої молодіжної ради увійшли представники громадських організацій, студентських рад та місцевих молодіжних рад.
Зазначимо, згідно з декларацією керівника Попаснянської МВА Миколи Ханатова, його дружину і доньку звати Риммами. Вірогідно, що новою головою Луганської обласної молодіжної ради стала саме донька Миколи Ханатова.
Довідково: Луганська обласна молодіжна рада є консультативно-дорадчим органом, який утворений головою обласної державної адміністрації задля реалізації державної молодіжної політики, залучення молоді до вирішення питань, що стосуються соціально-економічного, політичного та культурного життя регіону.
Нагадаємо, про набір до складу молодіжної ради при Луганській обласній державній адміністрації оголосили у серпні 2024 року.
- 1400 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти судитимуть 73-річного чоловіка за «теракт» у Луганську, внаслідок якого загинув «ексмер» Пілавов
- 17:00 В Україні офіційно утворили Міністерство у справах громад, територій та ВПО
- 15:00 Військові ліцеїсти з Луганщини вирушили до молодіжного табору у Литві
- 13:00 Українські дрони уразили ще низку електропідстанцій на ТОТ Луганщини
- 11:00 У Рубіжному окупанти ігнорують прохання відновити зв’язок. У регіоні скорочують автобусні перевезення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1325
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 984
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 898
- На Львівщині прощаються з загиблим захисником з Луганщини Сергієм Горобинським 12.07.2026 переглядів: 810


Окупанти судитимуть 73-річного чоловіка за «теракт» у Луганську, внаслідок якого загинув «ексмер» Пілавов
В Україні офіційно утворили Міністерство у справах громад, територій та ВПО
Українські дрони уразили ще низку електропідстанцій на ТОТ Луганщини
