В Офісі президента відповіли на заклики США мобілізувати 18-річних
В Офісі президента заявили, що не бачать сенсу знижувати мобілізаційний вік в Україні, оскільки ЗСУ не вистачає зброї навіть на тих громадян, які вже мобілізовані.
Про це в соцмережі Х написав радник президента з питань Комунікацій Дмитро Литвин, коментуючи інформацію агенції AP про те, що адміністрація Білого дому закликає Україну швидко збільшити чисельність збройних сил за рахунок мобілізації 18-річних.
"Немає сенсу бачити в Україні заклики до зниження мобілізаційного віку, начебто для того, щоб призвати більше людей, коли ми бачимо, що анонсована раніше техніка не надходить вчасно. Через ці зволікання Україні не вистачає зброї, щоб озброїти вже мобілізованих солдат", - написав Литвин.
"Партнери мають повний доступ до даних і можуть порівнювати обіцянки з фактичними поставками. Не можна очікувати, що Україна компенсує затримки в матеріально-технічному забезпеченні чи вагання у підтримці молодістю наших чоловіків на передовій", - додав він.
Нагадаємо, за даними агенції AP, яке посилається на представника адміністрації Джо Байдена, адміністрація демократів, яка залишає посаду, хоче, щоб Україна знизила призовний вік до 18 років з 25 років, щоб допомогти розширити резерв чоловіків призовного віку.
Міністр оборони Рустем Умєров заявляв, що партнери України "хочуть зрозуміти, чому ми не мобілізуємо людей від 18 до 25 років", тому іноді відбуваються обговорення цього питання.
- 455 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 117-та бригада ТРО отримала автомобілі від Луганщини
- 17:00 На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
- 15:00 Діти з Луганщини отримали шкільні рюкзаки напередодні навчального року
- 13:00 Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
- 13:00 Сіверськодончанка Ірина Доценко – про творчість, війну та шлях до дубляжу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1293
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1202
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1167
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 987


На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
На «Лісовій Дачі» з’явився мурал за мотивами мозаїки з Льодового палацу
