Південна Корея відмовилася продавати зброю Україні, у тому числі і системи ППО, - SBS
Українська делегація під час візиту у Південну Корею висловила бажання придбати корейську зброю, включно з системою перехоплення ракет класу "земля-повітря" середньої дальності Cheongung. Відомо, що кряд Південної Кореї відмовив.
Про це повідомляє південнокорейський телеканал SBS.
У процесі узгодження порядку денного підтверджено, що Україна прагне саме купувати зброю у південнокорейського уряду, а не просити про безкоштовну підтримку.
Джерело в уряді повідомило телеканалу: "Зброя, яку Україна активно просила продати, є нелетальною зброєю, такою як система перехоплення Cheongung, місцевий радар протиповітряної оборони та протиартилерійський радар".
Відомо, що також від України був запит на заряди для артилерійських снарядів калібру 155 мм.
"Якщо важко забезпечити смертоносні артилерійські снаряди, просимо хоча б продати заряд, який змушує снаряди летіти", - казала українська делегація.
Представники кількох оборонних компаній повідомили: "Великі вітчизняні оборонні компанії, включаючи LIG Nex1, Hanwha і Hyundai Rotem, також отримали контакти з України щодо закупівлі зброї, але утримуються від індивідуальних контактів".
За інформацією телеканалу уряд Південної Кореї висловив труднощі з експортом зброї в Україну, оскільки виявив високий ризик порушення законодавства про зовнішню торгівлю, яке обмежує експорт у зони бойових дій.
Нагадаємо, Південну Корею відвідала делегація на чолі з міністром оборони Рустемом Умєровим, який зустрівая із президентом Юн Сок Йоля та міністром оборони Кім Йон Хюном.
- 371 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 З Днем Гідності та Свободи активісти вітають з тимчасово окупованих міст
- 15:00 В Олександрії попрощалися з військовим з Луганщини Юрієм Сервітовським
- 14:00 Загарбники заявили, що Китай інвестуватиме в окуповану Луганщину
- 13:00 Діти ВПО отримають безкоштовні послуги з оздоровлення та відпочинку, - нардеп
- 12:00 Бібліотеку лисичанського шелтера на Кіровоградщині поповнили книжками від юних благодійників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1766
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1227
- День Гідності та Свободи. Спогади луганчан 21.11.2025 переглядів: 1124
- Чи варто порівнювати День Свободи та День Гідності та Свободи – розмова з істориком 20.11.2025 переглядів: 952


З Днем Гідності та Свободи активісти вітають з тимчасово окупованих міст
В Олександрії попрощалися з військовим з Луганщини Юрієм Сервітовським
Загарбники заявили, що Китай інвестуватиме в окуповану Луганщину