ЗСУ завдали удару по російській нафтобазі у Ростовській області, вона палає (ФОТО)
Сили оборони України у ніч проти 29 листопада уразили нафтобазу "Атлас" у Ростовській області рф.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
В результаті ураження виникла пожежа на території обʼєкту, фіксується щонайменше два осередки займання. Слід зазначити, що влітку цього року вказана нафтобаза уже зазнавала атаки Сил оборони.

"Атлас" є частиною російського військово-промислового комплексу, який забезпечує постачання нафтопродуктів для армії рф.
Окрім цього, в рамках виконання завдань щодо виявлення та ліквідації засобів протиповітряної оборони противника, знищено радіолокаційну станцію зенітного ракетного комплекту "Бук-М3" російських загарбників. Ціль перебувала на тимчасово окупованій території Запорізької області.
Зазначається, що завдання виконували підрозділи Сил безпілотних систем, Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.
Нагадаємо, ЗСУ кілька разів били по нафтобазам у Ростовській області. Зокрема вночі 28 серпня була уражена нафтобаза "Атлас" Росрезерву в Кам'янському районі, горіли два резервуари з паливом, ще декілька мали сліди ушкоджень.
18 серпня була уражена нафтобаза у Пролетарську Ростовської області, її гасили приблизно протягом тижня.
- 300 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Кремінська МВА виділила ще 315 тис. грн на підтримку військових, ветеранів та їхніх родин
- 18:00 Сили оборони уразили склад пально-мастильних матеріалів на ТОТ Луганщини
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили грошову компенсацію за програмою «єОселя»
- 16:00 В Україну репатріювали тіла 261 загиблого: триває ідентифікація
- 15:00 Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 842
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 768
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 639
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 607


Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців дорозіграшу за програмою
До 180 тис. грн: ВПО Попаснянської громади можуть отримати компенсацію за житловим кредитом
