Повернення ядерної зброї: у США зробили заяву щодо військової підтримки України
Станом на зараз адміністрація чинного президента США Джо Байдена займається посиленням різноманітних “звичайних потужностей”, щоб українці могли "ефективно захищатися та вести бій з росіянами".
Про це розповів радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван ввечері у неділю, 1 грудня.
Так Саллівана попросили прокоментувати статтю The New York Times, де було зазначено, що деякі посадовці адміністрації Джо Байдена допустили можливість "повернути Україні ядерну зброю, яка була вивезена з неї після розпаду Радянського Союзу".
"Це не розглядається. Ні, ми надаємо Україні різні конвенційні сили та засоби, щоб вона могла ефективно захистити себе і дати відсіч росіянам, а не ядерні сили і засоби", - запевнив радник президента Сполучених Штатів.
Водночас Джейк Салліван сказав, що чинна адміністрація зробить все у своїх силах, щоб надати Україні "всі можливі інструменти для зміцнення її позицій на полі бою, щоб вона була сильнішою за столом переговорів".
"І Байден доручив мені наглядати за значним збільшенням військового обладнання, яке ми постачаємо в Україну, щоб ми витратили кожен долар, який нам виділив Конгрес, до того часу, коли президент Байден піде з посади", - зазначив Салліван під час інтерв'ю ABC News.
Нагадаємо, що радник Трампа з нацбезпеки розглядає три плана припинення війни між рф і Україною.
- 216 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Луганські поліцейські врятували пораненого чоловіка на Харківщині
- 13:00 Харченко не хоче, щоб управлінці «просто перекладали папірці»: у ЛОДА грядуть реформи
- 12:20 Росіяни втратили в Україні 1 млн вояк: це гора до МКС у 350 км або 140 футбольних полів
- 12:10 Луганський військовий ліцей на Київщині веде набір у 10-11 класи: контакти
- 11:00 Сіверськодонецька МВА призупинить прийом заяв за програмою «Турбота»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15171
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 6413
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3480
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 2443