Окупанти знайшли поблизу автовокзалу у Сіверськодонецьку “безхазяйний” будинок
Опубліковано 02.12.2024 - 18:00
В окупованому Сіверськодонецьку “безхазяйним” визначили ще один будинок. Він знаходиться поблизу автовокзалу по вулиці Енергетиків.
Про це повідомила окупаційна адміністрація міста.
Адреса:

На гугл-картах видно, що це приватний будинок.

Власникам, які хочуть виключити це майно зі списку “безхазяйного”, необхідно звернутися до окупаційних структур з паспортом рф та правовстановлюючими документами.
Нагадаємо, раніше окупаційна адміністрація Сіверськодонецька виявила ще чотири квартири, які “мають ознаки безхазяйного майна”.
Загалом, як повідомлялося, окупаційна влада нарахувала на території Луганщини близько 20 тисяч безхазяйних квартир.
- 6609 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Пенсійному фонді Луганщини оголосили набір на понад 60 посад: подробиці
- 18:04 «Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
- 17:00 У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
- 16:00 Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
- 15:00 Окупанти зіткнулися з проблемами у забезпеченні через удари на Луганщині, – Трегубов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2701
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1139
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 925
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 923
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


«Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
