Сіверськодонецький ЦНАП відзначили на форумі Мінцифри
Сіверськодонецький ЦНАП - серед нагороджених відзнакою “Дієвий ЦНАП” за внесок у розвиток якісних адмінпослуг в Україні.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Як розповіли в адміністрації, під час щорічного форуму “Дієвий ЦНАП: точка доступу до державного сервісу та цифрового майбутнього” керівники 90 ЦНАПів отримали відзнаки “Дієвий ЦНАП” за внесок у розвиток якісних адмінпослуг в Україні.
“Серед відзначених - ЦНАП м. Сєвєродонецьк. Громаду представляла начальниця управління адмінпослуг Сєвєродонецької МВА Олена Єлісєєва”, - йдеться у повідомленні.
Подія обʼєднала понад 170 представників органів влади, керівників і координаторів ЦНАПів та CDTO. Учасники брали участь у воркшопах, панельних дискусіях та подкасті.
Захід організувало Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східної Європи коштом Швейцарії.
Раніше повідомлялося, що Сєвєродонецький ЦНАП запроваджує надання послуг в Одесі.
- 373 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Держустанова з Луганщини шукає начальника відділу соцзахисту
- 14:00 У колабораційній діяльності підозрюють колишнього керівника нацпарку Держлісагентства України на Луганщині
- 13:00 Окупанти зібралися «відновлювати хімічний кластер» Сіверськодонецька, взявши гроші в борг
- 12:05 Луганські спортсмени вибороли сім медалей на Чемпіонаті України зі стрибків у воду
- 11:00 На «Діалозі з бізнесом» обговорять можливості грантів для фермерів Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 4531
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 858
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 834
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 608


У колабораційній діяльності підозрюють колишнього керівника нацпарку Держлісагентства України на Луганщині
Окупанти зібралися «відновлювати хімічний кластер» Сіверськодонецька, взявши гроші в борг
Пропагандиста з Луганщини засудили до 12 років ув’язнення за колабораціонізм