Попри всі труднощі, росія не відмовиться від наступу на Покровськ, - ISW
Ймовірно, що російська армія продовжить жертвувати технікою та живою силою заради захоплення Покровська до 2025 року.
Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).
"Кремль навряд чи відмовиться від наступу на Покровськ навіть ціною серйозних втрат, адже це підтримує ширшу російську довгострокову мету - захоплення всієї Донецької області", - пишуть аналітики.
Зокрема експерти повідомили, що окупанти захопили Новопустинку (на південний захід від Покровська і на захід від Жовтого) та просунулися до південної околиці селища Шевченко (на північ від Жовтого).
В ISW відзначили, що інтенсивні наступальні операції, зокрема на заході Донецької області, створюють значний тиск на військову та економічну системи росії. А такі умови можуть змусити Москву вдатися до часткової примусової мобілізації. Проте це лише поглибить соціальні та економічні проблеми країни.
"Продовження таких масштабних наступальних операцій у поєднанні з рекордними втратами змушують російське командування обирати між прагненням досягти тактичних цілей і неминучим зростанням соціального напруження всередині країни", - зазначають експерти.
Нагадаємо, що росіян від Покровська відділяє лише одне село.
- 227 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:30 Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
- 12:00 “10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька
- 10:30 Які витрати на підтримку ВПО заклали у Держбюджеті-2026
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині
- 09:00 “Не дарма ж я сім років служу”, – військовий з Лисичанська Олександр Сурко про Перемогу України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 870
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 769
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 673
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 619


Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
“10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька
Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині