Луганський спортсмен на Кубку України з годзю-рю карате-до здобув “срібло”
Опубліковано 09.12.2024 - 16:00
Вихованець відділення годзю-рю карате-до Сватівської міської ДЮСШ Артем Садиков завоював срібну медаль на Кубку України з годзю-рю карате-до.
Про це повідомляє Сватівська РДА.
Спортсмен посів друге місце в командному шобу-куміте серед хлопців віком 10-11 років.
Підготовку Артема забезпечив заслужений тренер України Олександр Батраков.
Змагання відбувалися з 6 по 8 грудня 2024 року в Одесі.
Нагадаємо, вихованець Сватівської міської ДЮСШ посів 1 місце у відкритому кубку Одеської області з годзю-рю карате-до.
- 397 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:22 Нардеп розповів, що зміниться для ВПО через нові правила підтвердження стажу
- 13:00 Спрямували ще понад 200 тисяч гривень на підтримку жителів Рубіжанської громади
- 12:31 «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
- 12:00 Ярослав «Луганський»: «Я втратив усе, але іншого вибору, крім боротьби, у нас немає»
- 11:15 Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2930
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1395
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1312
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1098


«Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
росіяни 17 разів штурмували позиції Сил оборони на Лиманському напрямку
