Щодо сплати ПДВ у системі електронного адміністрування
Опубліковано 23.03.2015 - 15:25
ДПІ у м. Сєвєродонецьку нагадує, що сплата зобов’язань по задекларованим сумам податку на додану вартість за лютий 2015 року буде здійснюватися шляхом списання коштів з електронних рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ.
Звертаємо увагу платників ПДВ на своєчасне перерахування коштів на електронні рахунки.
Заступник начальника
ДПІ у м. Сєвєродонецьку О.А. Височина
- 1572 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги
- 12:20 Окупаційні силовики пригрозили видворенням українцям, які не «легалізувалися» на ТОТ Луганщини
- 11:05 «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
- 10:00 Луганчанки вибороли бронзу на першості Європи зі стрибків у воду
- 09:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2307
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1434
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 999
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 961

Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги
«Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає...
