ЛОВА: Окупантам хочуть роздавати землю на Луганщині
У самопроголошеній “лнр” надаватимуть землю військовим із віддалених регіонів рф. В окупованому Новодружеську демонтують електричні підстанції.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у самопроголошеній “лнр” розробляють “законопроєкт”, яким хочуть дозволити надавати земельні ділянки на території окупованої Луганщини військовим рф із віддалених регіонів.
“У приклад ставлять якутію. Загарбники упевнені, що таке рішення посилить міграцію сімей російських бойовиків. Шляхом цього намагатимуться розв'язати проблему із нестачею в “лнр” кадрів, зокрема, серед лікарів, вчителів, бухгалтерів”, - наголосили в обласній адміністрації.
Також у ЛОВА нагадали, що близько двох з половиною років у Новодружеську, що поряд із Лисичанськом, відсутнє світло. Місцевим жителям обіцяли розв'язати проблему під час псевдореферендуму, потім – після “перших виборів”.
“Втім, у населеному пункті досі відсутні ознаки відновлення об’єктів критичної інфраструктури. Нещодавно почали демонтувати обладнання на трансформаторних підстанціях. До робіт долучили представників армії рф. Світла не буде”, - вважають в обласній адміністрації.
Нагадаємо, у Старобільську замість біженців у "націоналізовані" квартири заселяють військових рф.
- 380 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Сумській області загинув військовий з Луганщини
- 09:00 На Луганщині студенти працюють на «оборонку» рф, а у деяких лікарнях бракує понад половину персоналу
- 08:33 Противник штурмував на Луганщині поблизу Греківки
- 19:00 Окупанти забороняють сіверськодончанам без дозволу прибирати на кладовищах та шукати могили
- 18:00 Кремінянин став чемпіоном України з кікбоксингу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 1788
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 1016
- Захисника з Сіверськодонецька посмертно відзначили орденом «За мужність» II ступеня 07.10.2025 переглядів: 740
- Привласнення в особливо великих розмірах: БЕБ викрило схему розтрати грошей Сіверськодонецької громади на "закупівлях дронів" 06.10.2025 переглядів: 683