Міністр фінансів: "Україні вистачить коштів і зброї, щоб протистояти рф мінімум до середини 2025 року"
Міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що Україні вистачить коштів та зброї, щоб тримати оборону "принаймні протягом першої половини 2025 року".
Про це Марченко сказав в інтерв'ю El Pais, коментуючи вірогідність відмови США від подальшої підтримки.
"Я думаю, що у нас достатньо коштів, достатньо зброї, достатньо ракет і артилерійських снарядів, щоб чинити опір принаймні до першої половини 2025 року. Ми забезпечимо достатні бюджетні асигнування на закупівлю боєприпасів і необхідної військової техніки у 2025 році", – сказав він.
Марченко додав, що Україні потрібно мати план створення необхідних умов для співпраці з новою адміністрацією Білого дому і побудувати довіру для співпраці, а також "мудро" викорстати час і вести переговори з командою Дональда Трампа.
Нагадаємо, президент США Джо Байден, який залишає свою посаду, звернувся до Конгресу із запитом надати Україні додаткову військову та фінансову допомогу сумою $24 млрд.
Спікер нижньої палати Конгресу - Палати представникі, Майк Джонсон відмовився ставити на голосування пропозицію Байдена, заявляючи, що конгресмени "збираються почекати й отримати вказівки від нового головнокомандувача" - Трампа.
Сам Трамп, відповідаючи на питання, чи може допомога Україні знизитися, відповів - "можливо".
- 163 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські поліцейські провели безпековий захід для дітей ВПО у шелтері Дніпра
- 18:00 Сєвєродонецька МВА підписала меморандум з громадою на Київщині
- 17:40 У четвер в Україні похолодання, сильні дощі і вітер: коли прийде тепло
- 17:00 Луганських ВПО запрошують на День вишиванки у Київ
- 16:59 Рада Європи вирішила створити спецтрибунал з розслідування злочинів росії в Україні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2415
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 1872
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1179
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1059