Міністерство єдності вже на початку 2025 року почне повертати українців з-за кордону
Нове міністерство національної єдності з січня 2025 року розпочне роботу з програмою повернення українців з-за кордону, передусім, з Німеччини.
Про це заявив радник президента України Олександр Камишін на 7-му Німецько-українському бізнес-форумі у Берліні.
"Ви чули що недавно ми оголосили, що буде нове міністерство, яке відповідатиме за єдність українців і повернення українців додому. І Чернишов, віцепрем’єр-міністр (керівник новоствореного міністерства єдності, - ред.) був тут сьогодні. Я хотів би повідомити, що разом з ним ми працюємо над програмою повернення українців в оборонну промисловість України. Тож буде пілотний проєкт для України та Німеччини під керівництвом нового міністерства", - сказав Камишін.
"Таким чином новий міністр почне повернення українців, в тому числі і в оборонну промисловість", - додав Камишін.
Нагадаємо, 3 грудня Верховна Рада призначила Олексія Чернишова віцепрем'єр-міністром – міністром національної єдності України.
Створення нового міністерства національної єдності України ініціював президент Володимир Зеленський. За його словами, міністерство має сприяти поверненню українців в Україну, підтримціукраїнських громад за кордоном, зміцнення їхніх зв’язків із Україною та захист спільних національних інтересів.
Повідомлялося, що нове міністерство створять за рахунок реорганізації вже існуючтго міністерства реінтеграції.
- 364 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У рубіжанина - два “золота” на Чемпіонаті України з легкої атлетики категорії 80+
- 09:00 ЛОВА: Окупанти підвищать «комуналку» на Луганщині, у Сватовому погрожують роздавати «віджате» житло
- 08:40 Поблизу Надії та Греківки українські оборонці утримують рубежі, - Харченко
- 08:37 Головні новини на ранок, 11 червня: Пентагон скорочує допомогу Україні, обмін полоненими, переговори США з рф
- 07:00 Як уродженка Лисичанська відкрила на Полтавщині текстильний цех
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15022
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 5288
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3141
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3010