В Україні у суботу вдарять морози до -14
В Україні у суботу, 14 грудня, похолодання зміцніє ще на кілька градусів, але вже у неділю, 15 грудня, очікується потепління.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
Найближчої ночі очікується -7-12 градусів, на Тернопільщині, Хмельниччині, Вінниччині утвориться тимчасово острівець найнижчої температури повітря, подекуди до -14 градусів.
Завтра вдень в більшості областей України передбачається -2-5 градусів, на Одещині, в Криму, на Закарпатті близько нуля. Нічному додатковому вихолодженню сприятиме антициклональна, з проясненнями, часто безхмарна погода - буде без опадів в Україні завтра і вночі, і вдень.
Вітер очікується південно-західний, рвучкий.
У Києві в суботу очікується суха морозна вітряна погода, вночі близько -10 градусів, а вдень -3-5 градусів і сонячно.
Вже в неділю, 15 грудня, розчинятиметься у теплішій повітряній масі і протягом дня неділі-понеділка потеплішає до відлиги. А на наступному тижні максимальна температура повітря досягатиме +2+7 градусів.
- 266 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За програмою «Житло для ВПО з ТОТ» житло придбали 3 тисячі родин
- 17:00 У Кремінській громаді збільшили виплати для випускників
- 15:00 €140 млн на житло: Банк розвитку Ради Європи підтримав програми для ветеранів і ВПО
- 13:00 СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 10:58 Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2080
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1660
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1087
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1028


СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
