До 15 років тюрми за держзраду та співпрацю з окупантами засудили колишнього слідчого з Луганщини
За публічного обвинувачення прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури до 15 років ув’язнення засудили колишнього правоохоронця, який працює в окупаційній поліції на Луганщині.
Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.
Суд заочно визнав фігуранта винним у державній зраді, колабораційній діяльності, участі у терористичній організації та у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).
Як довели слідчі, засуджений перейшов на бік ворога в умовах збройного конфлікту. Чоловік працював начальником слідчого відділу Краснолуцького міського відділу ГУМВС України у Луганській області, а під час окупації міста у 2014 році звільнився з правоохоронних органів.
Він вступив на службу до незаконного збройного формування терористичної організації самопроголошеної «лнр», де обійняв посаду в окупаційній поліції.
«Так званий правоохоронець проводив обшуки та фільтраційні заходи із проукраїнським населенням та родичами військовослужбовців ЗСУ. Він також здійснював «кримінальне переслідування» мешканців окупованих територій для встановлення відомостей щодо підрозділів українських військових та їх ідентифікації у зоні бойових зіткнень», - розповіли у прокуратурі.
Спеціальне досудове розслідування вели слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Львові.
Нагадаємо, колишній начальник міськвідділу поліції з Луганщини отримав 15 років тюрми за зраду.
- 563 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Житло та історичний простір: про які наміри говорив Харченко з представницею Ради ВПО
- 18:00 Майже третина ВПО стикалися з дискримінацією - дослідження
- 17:05 На вихідних Україну вхурделить і поновляться морози
- 17:00 Зведення соціального житла для ВПО: в Агентстві відновлення розповіли нові подробиці проєкту
- 16:52 Макрон погодився, що Європа несе відповідальність за безпеку України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3464
- У Сіверськодонецьку будівники влаштували громадський туалет в одному з будинків 07.02.2025 переглядів: 2775
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2350
- Іпотека для переселенців і військових: пільги, реальні історії та підводні камені 10.02.2025 переглядів: 2310