Дрони «Сєвєродонецькводоканалу» віддали на випробування прикордонникам
Начальник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко передав луганським прикордонникам для випробувань п'ять дронів, які виготовило КП «Сєвєродонецькводоканал» за новим напрямом діяльності.
Про це Харченко повідомив у своєму телеграм-каналі.
“Таким чином ми зможемо допомагати нашим оборонцям ще й власними технічними засобами. Ми зменшуємо навантаження на бюджет значно, ніж ми би дрони просто закуповували. Тим більше, що такі дрони - надвитратний матеріал на фронті”, - прокоментував він.
“Тепер очікуємо відгуки на дрони й плануємо виробництво сотні одиниць на місяць”, - додав Харченко.
За його словами частину виготовлених дронів передаватимуть як допомогу, частину - КП продаватиме, а на отримані гроші закуповуватиме запчастини.
Раніше повідомлялося, що у Сіверськодонецькій громаді два релокованих комунальних підприємства запровадили нові види діяльності. Це – «Сєвєродонецькводоканал» та Житлосервіс «Світанок». Зокрема, водоканал розпочав виготовлення дронів.
- 607 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У мережі показали стан автовокзалу в окупованому Лисичанську (ФОТО)
- 18:00 Благодійники передали гігієнічні набори родинам Сіверськодонецької громади
- 17:00 На Луганщині у новому навчальному році скоротять кількість шкіл
- 16:00 Судитимуть ексбойовика, який очолює окупаційну адміністрацію Рубіжного
- 15:00 Сіверськодонецькі військові та родини загиблих захисників отримали ще на понад 800 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 7607
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 6996
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 3240
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2634


У мережі показали стан автовокзалу в окупованому Лисичанську (ФОТО)
На Луганщині у новому навчальному році скоротять кількість шкіл
Судитимуть ексбойовика, який очолює окупаційну адміністрацію Рубіжного
