Зеленський назвав "відморозком" путіна, який говорив про "технологічну дуель" з ударом "Орєшніком" по Києву
Президент Володимир Зеленський прокоментував ідею російського диктатора володимира путіна про "технологічну дуель" за допомогою удару "Орєшніком" по Києву.
Про це Зеленський сказав на пресконференції у Брюселі.
"Бачите, з ким ми маємо справу. Сьогодні товариш з Кремля сказав, що росія пропонує Заходу технологічну дуель. Каже, що ми вдаримо "Орєшніком" по Києву, а вони нехай поставлять протиповітряну оборону. І подивимось, що буде", - процитував Зеленський путіна.
"І ви вважаєте, що це адекватна людина? Просто відморозки", - сказав Зеленський.
Нагадаємо, 19 грудня під час прямої лінії путін розхвалював "Орєшнік", стверджуючи, що їй немає аналогів і її неможливо збити.
"Нехай запропонують росії та Заходу провести "технологічний експеримент", - сказав він, коментуючи західних експертів, - Для цього можна визначити якийсь об'єкт поразки у Києві, куди Захід може стягнути всі свої сили ППО – а росія завдала б удару. Це була б "високотехнологічна дуель".
- 305 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганщина отримала від Німеччини 12 пікапів для допомоги переселенцям
- 18:00 «Розкрили й кинули»: в окупованому Лисичанську люди два роки живуть у будинку з розібраним дахом
- 17:00 До 10 років ув’язнення засудили псевдодепутата-«єдинороса» з окупованого Рубіжного
- 16:00 Переселенці з Луганщини вирощують ананаси, інжир та ще десятки сортів тропічних рослин на Кіровоградщині
- 15:00 Судитимуть двох мешканців Луганщини, які очолили підрозділи окупаційної поліції
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком 26.07.2026 переглядів: 735
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 704
- Окупанти вирішили, що робитимуть з меблями та побутовою технікою у «безхазяйному» житлі на Луганщині 23.07.2026 переглядів: 676
- Керівниця сіверськодонецької лікарні отримала звання «Заслужений лікар України» 27.07.2026 переглядів: 665


Луганщина отримала від Німеччини 12 пікапів для допомоги переселенцям
«Розкрили й кинули»: в окупованому Лисичанську люди два роки живуть у будинку з розібраним дахом
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ГОЛОС ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
