Мешканця Луганщини, який воює проти України, заочно засудили до 15 років тюрми
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Черкаської обласної прокуратури 32-річного жителя Луганської області визнали винним у державній зраді та в участі у діяльності терористичної організації (ч.ч.1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України). Йому призначили покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.
Прокурори в суді довели, що мешканець Луганщини до повномасштабного вторгнення рф на територію України брав активну участь у терористичній діяльності та збройному супротиві ЗСУ й правоохоронним органам.
З 24 лютого 2022 року воював проти українських військових на посаді стрільця-помічника гранатометника у складі «6-го окремого мотострілецького козачого полку імені отамана Платова 2-го армійського корпусу народної міліції лнр».
Наразі обвинувачений переховується від правоохоронних органів та суду на тимчасово окупованій території України.
Спеціальне досудове розслідування (in absentia) у кримінальному провадженні проводили слідчі УСБУ в Черкаській області за процесуального керівництва прокурорів обласної прокуратури.
Нагадаємо, за матеріалами СБУ 10 років тюрми заочно отримали двоє колаборантів з Лисичанська та Старобільська.
- 376 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині випускникам медвишів узаконили «відпрацювання»
- 08:41 РСЗВ, ствольна артилерія й дрони: росіяни не зменшують вогневий тиск на Луганщині
- 19:08 Родичів зниклих безвісти луганчан запрошують на зустріч з омбудсменом
- 18:00 Діти з будинків сімейного типу Лисичанська отримали «теплу допомогу»
- 17:00 У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 958
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 682
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 593
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 569


РСЗВ, ствольна артилерія й дрони: росіяни не зменшують вогневий тиск на Луганщині
У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Луганщина розгорнула п’ять пунктів незламності на Дніпропетровщині