Зміни щодо процедур у медзакладах: до чого готуватися українцям у 2025 році
З 1 січня 2025 року усі процедури в медзакладах будуть платними, якщо пацієнт не має направлення від сімейного чи спеціалізованого лікаря.
Про це повідомила колишня заступниця міністра охорони здоров'я Наталя Лісневська.
"Дуже багато таких самозвернень, коли вони виявилися непотрібними. Логіка процесу у цьому", - сказала Лісневська.
Тобто людина спостерігається, а за будь-якої необхідності має направлення.
"Причому електронне направлення, папірці носити не треба. Ця система працює", - уточнила екс-заступниця міністра охорони здоров'я.
Водночас, коли послуги не покриваються пакетами НСЗУ, є програмою медичних гарантій.
"Усе, що прогарантовано державою, є безкоштовним. Понад медичними гарантіями — медзаклкади можуть надавати послуги за додаткову оплату", - резюмувала Наталя Лісневська.
- 376 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ветерани луганської поліції взяли участь у першому дружньому турнірі з петанку
- 17:45 На окупованій Луганщини окупанти використовують церкви для спостереження за прихожанами, - "Жовта Стрічка"
- 16:15 Лисичанська художниця провела майстерклас в Івано-Франківську (ФОТО)
- 15:10 «Задовбали ви з таким ставленням до людей». Жителі на ТОТ Луганщини звернулися до окупантів
- 15:00 Оцінка за лояльність: як росія запроваджує тотальний контроль над дітьми на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Крок за кроком до руху: Як працює реабілітаційний центр Лисичанської багатопрофільної лікарні у Дніпрі 21.01.2026 переглядів: 506
- Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку 22.01.2026 переглядів: 463
- На Запоріжжі загинув 25-річний кремінянин Максим Кононець 24.01.2026 переглядів: 454
- У мережі показали ціни в Сіверськодонецьку 19.01.2026 переглядів: 449


На окупованій Луганщини окупанти використовують церкви для спостереження за прихожанами, - "Жовта Стрічка...
«Задовбали ви з таким ставленням до людей». Жителі на ТОТ Луганщини звернулися до окупантів
ВПО з Луганщини у Києві забезпечили теплим одягом та ковдрами