Українські військові відбили штурм противника у Білогорівці
Опубліковано 25.12.2024 - 10:00
Минулої доби на Луганщині окупанти атакували у районі Білогорівки, Новоєгорівки та Макіївки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Наші військові відбили штурм противника у Білогорівці. Також росіяни атакували поблизу Новоєгорівки та Макіївки, де українські захисники тримають оборону та завдають окупантам втрат», – повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор.
За його словами, загарбники на Луганщині 10 разів вели вогонь зі ствольної артилерії та застосували 114 безпілотників.
Нагадаємо, 23 грудня Сили оборони біля Білогорівки відбили 13 атак окупантів.
- 404 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 713
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 664
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 612
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 590


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
