Поліцейські Луганщини привітали дітей загиблих колег з Різдвом і прийдешнім Новим роком
Працівники Головного управління поліції у Луганській області завітали до родин своїх загиблих колег та привітали їхніх дітей з прийдешніми новорічними святами.
Про це йдеться на сторінці поліції у Facebook.

“Різдвяне диво в обличчі Чудотворця Миколая завітало до родин Івана Савченко та Дениса Сліпцова з подарунками, святковою колядою та щирою турботою за родини полеглих братів”, – сказано у повідомленні.

Зазначимо, Іван Савченко загинув 18 квітня 2022 року під час виконання службових обов’язків у Лисичанську.
Денис Сліпцов, позивний "Дагестан", у складі групи проводив фільтраційні заходи після звільнення Вербівки на Харківщині. 7 вересня 2022 року внаслідок авіаційного обстрілу селища отримав смертельні поранення. Йому назавжди – 28. У нього залишилися дві доньки.
Нагадаємо, до Дня Святого Миколая Сєвєродонецька МВА запровадила грошову підтримку дітям вразливих категорій.
- 386 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1070
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 442
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 424
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 406


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин