Відбудеться семінар для суб’єктів господарювання – платників єдиного податку ІІ та ІІІ групи.
Опубліковано 31.03.2015 - 20:17
Державна податкова інспекція у м. Сєвєродонецьку повідомляє, що 03 квітня 2015 року о 14-30 год. відбудеться семінар-нарада для суб'єктів господарювання з питань застосування певними платниками єдиного податку другої та третьої групи реєстраторів розрахункових операцій.
Податкова інспекція пропонує фізичним особам-підприємцям прийняти активну участь у проведенні вказаного заходу, яке відбудеться за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Радянський, 21 (приміщення тресту «СХС»). Вхід вільний.
- 1848 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
- 19:00 Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 734
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 706
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 655
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 605

З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
