Окупанти атакували на двох напрямках на Луганщині
Опубліковано 31.12.2024 - 10:07
Минулої доби окупанти намагалися витіснити українських захисників з позицій у районі Білогорівки на Луганщині.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.
“Ворог один раз штурмовими діями намагався витіснити наших захисників з позицій в районі Білогорівки на Сіверському напрямку”, - розповіли у Генштабі.
Також повідомляється, що на Лиманському напрямку ворог атакував 22 рази. Зокрема, на Луганщині - намагався просунутись уперед неподалік Надії, Новоєгорівки та Макіївки.
Раніше повідомлялося, що окупанти зосередилися поблизу Греківки.
- 473 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1292
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1008
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
