Сіверськодонецька громада опрацювала майже 17 тисяч заяв про пошкоджене в обстрілах майно
У Сіверськодонецькій МТГ внесли 13511 приміщень та 1769 будівель до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА з посиланням на Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА.
Загалом, станом на 1 січня 2025 року, громадяни Луганської області подали 48611 інформаційних повідомлень (ІП) (+382 ІП в порівнянні з 1 грудня 2024 року) про пошкоджене/знищене нерухоме майно.
Військові адміністрації територіальних громад опрацювали 46422 ІП.
Всього до РПЗМ внесли 38055 об’єктів нерухомого майна, у тому числі 12077 будівель, 25925 приміщень, 53 споруди.
У Сіверськодонецькій міській територіальній громаді опрацювали 16994 ІП. До РПЗМ внесли 13511 приміщень та 1769 будівель.
Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт 11161, згідно з яким переселенці зможуть отримати компенсацію за знищене майно, яке перебуває на окупованій території.
- 451 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще дві золоті нагороди першості країни вибороли стрибуни у воду з Луганщини
- 17:00 Уряд збільшив строк надання компенсації за розміщення ВПО, – Свириденко
- 15:00 Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
- 13:00 У Києві відбувся футбольний турнір «Нескорена Луганщина»: хто виборов головний кубок
- 11:00 ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1066
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1061
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 773
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 687


Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
