В Україні можуть мобілізувати заброньованих чоловіків, - нардеп
В Україні можуть мобілізувати заброньованих громадян.
Таку заяву зробив Олександр Федієнко, депутат від "Слуги народу", член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
"Отримав відповідь щодо мобілізації заброньованого працівника. Тобто так тепер можна, анулювати відстрочку працівнику критично важливого підприємства, навіть не звернувши увагу що він був заброньований", - написав Федієнко у Telegram.
Він продемонстрував документи та зазначив, що "Миколаївський обласний центр комплектування та соціальної підтримки діє в межах чинного законодавства".
"Проблематика всієї цієї історії що тепер таку людину демобілізувати неможливо", - наголосив нардеп.
Він пояснив, що таким чином підприємство втрачає критично важливого працівника, а вся система бронювання - довіру від підприємств, які в межах чинного законодавства бронюють критично важливих працівників.
"Ви можете поставити зарплату хоч сто тисяч, але ви не зможете убезпечити вашого працівника від подальшої мобілізації", - підкреслив Олександр Федієнко.
- 403 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За програмою «Житло для ВПО з ТОТ» житло придбали 3 тисячі родин
- 17:00 У Кремінській громаді збільшили виплати для випускників
- 15:00 €140 млн на житло: Банк розвитку Ради Європи підтримав програми для ветеранів і ВПО
- 13:00 СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 10:58 Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2086
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1663
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1090
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1041


СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
