Засудили ексчиновницю з Луганщини, яка перейшла на бік ворога
За публічного обвинувачення прокурорів Щастинської окружної прокуратури місцеву мешканку визнали винною у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Її засудили до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавили права впродовж 15 років обіймати посади в органах влади.
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
Прокурори в суді довели, що ексзаступниця начальника Станично-Луганської селищної ВЦА після повномасштабного вторгнення рф почала співпрацювати з окупантами.
Улітку 2023 року жінка зареєструвалась кандидатом в депутати до «ради Станично-Луганського муніципального округу лнр першого скликання» від ворожої партії «єдина росія». За їхніми результатами засуджену обрали «головою» незаконного органу влади.
За даними прокуратури, псевдокерівниця сприяє впровадженню законодавства держави-агресорки на захопленій території регіону, проводить заходи на підтримку рф, таким чином допомагаючи ворогу інтегрувати вказаний населений пункт Луганщини до рф.
Вирок ухвалили заочно. Засуджена відбуватиме покарання з моменту затримання.
Наразі жінку оголосили у розшук.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, Служба безпеки на Полтавщині викрила переселенку з Луганщини, яка розмістила в одній із соцмереж інформацію про дислокацію підрозділів ЗСУ.
- 724 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Уряд ухвалив зміни до законодавства щодо соцзахисту дітей, постраждалих від війни
- 18:07 ЛОВА опублікувала попередній список кандидатів на отримання житлових кредитів (ПОСИЛАННЯ)
- 17:46 «На коліна, будь ласка»: американець зафільмував, як бере у полон росіян у Серебрянському лісі (ВІДЕО)
- 16:00 У Луганському медичному університеті відбулася посвята у студенти (ВІДЕО)
- 15:04 Дітям сіверськодонецьких ВПО надали понад 1,3 млн грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1650
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1188
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 701
- На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший 18.11.2025 переглядів: 596


ЛОВА опублікувала попередній список кандидатів на отримання житлових кредитів (ПОСИЛАННЯ)
Дітям сіверськодонецьких ВПО надали понад 1,3 млн грн допомоги
Ворог намагався просунутися біля Надії на Луганщині