Минулого року відпочили та оздоровилися понад 3,5 тисячі дітей Сіверськодонецького району
Оздоровчими та відпочинковими послугами минулоріч охопили 3 528 хлопців та дівчат Сіверськодонецького району.
Про це повідомляє Сіверськодонецька районна державна адміністрація.
У 2024 році загальна кількість дітей, якими опікувались територіальні громади Сіверськодонецького району та які навчались у закладах освіти району, становила 7202 особи.
Протягом минулого року міські військові адміністрації району прийняли 6 програм оздоровлення та відпочинку юних луганчан.
Протягом 2024 року оздоровчими та відпочинковими послугами охопили 3528 дітей району (рівень охоплення – 100% від запланованого), з них забезпечені: оздоровленням – 544; відпочинком – 651; додаткові послуги (літні табори, матеріальна допомога, інше) - 2333 дитини.
Загальна сума використаних коштів місцевого бюджету згідно договорів з оздоровлення та відпочинку дітей району становить 12499,7 тис. грн.
У тому числі:
- Гірська міська ТГ - оздоровчими та відпочинковими послугами охопили 441 дитину, витратили на закупівлю путівок – 2268 тис. грн.
- Кремінська міська ТГ – оздоровчими та відпочинковими послугами охопили 248 дітей, витратили на закупівлю путівок – 2923,3 тис. грн.
- Лисичанська міська ТГ – оздоровчими та відпочинковими послугами охопили 305 дітей, витратили на закупівлю путівок - 2063,5 тис. грн.
- Попаснянська міська ТГ – оздоровчими та відпочинковими послугами охопили 329 дітей, витратили на закупівлю путівок -1152,5 тис. грн.
- Рубіжанська міська ТГ – оздоровчими та відпочинковими послугами охопили1458 дітей, витратили на закупівлю путівок – 1574 тис. грн., матеріальну допомогу в розмірі 12010,0 тис. грн. на оздоровлення/відпочинок/реабілітацію отримала 1201 дитина Рубіжанської громади.
- Сєвєродонецька міська ТГ - оздоровчими та відпочинковими послугами охопили 747 дітей, витратили на закупівлю путівок –2518,4 тис. грн.
У 2024 році в Сіверськодонецькому районі уклали 17 договорів щодо оздоровлення та відпочинку дітей району в літній період 2024 року.
Протягом 2024 року оздоровленням в МДЦ «Артек» охопили 76 дітей Сіверськодонецького району, а саме:
- 51 дитина направлена на оздоровчі зміни до МДЦ "Артек" (Київ, Пуща Водиця);
- 25 дітей направлено на оздоровчі зміни до МДЦ "Артек" (Закарпаття);
"Зауважимо, що актуальна інформація стосовно можливості оздоровлення та відпочинку дітей постійно оновлюється на офіційних сайтах РДА та військових адміністрацій району", - зазначили в РДА.
Нагадаємо, на оздоровлення дітей з Рубіжного виплатили по десять тисяч гривень.
- 278 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Окупанти урізають уроки англійської у школах, «духовну культуру» - додають
- 15:18 День Державного прапора: луганчани урочисто підняли стяг й отримали відзнаки (ФОТО)
- 12:00 ГУР: на Луганщині ліквідували трьох росіян, причетних до злочинів у Бучі
- 10:30 ЛОВА: Сіверськодонецьк, Лисичанськ і Рубіжне погіршили показники «лнр» з підготовки до зими
- 08:32 На Луганщині росіяни зосередили атаки поблизу Греківки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку вимагають доступу до квартир ще в одному будинку 19.08.2025 переглядів: 34967
- Активісти у Сіверськодонецьку розповсюдили українські символи (ФОТО) 20.08.2025 переглядів: 6733
- У Сіверськодонецьку тепер лунає «голос русской армии» 20.08.2025 переглядів: 5477
- Сорокаметровий символ єдності. Історія сіверськодонецького прапора 23.08.2025 переглядів: 2389