В Івано-Франківську розпочалося будівництво нового житла для переселенців
В Івано-Франківську з’являться два будинки на 170 квартир, де зможуть поселитися близько 300 людей з числа внутрішньо переміщених осіб.
Про це повідомляє офіційний сайт міста.
Будівництво житла для ВПО в Івано-Франківську – частина Програми «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст України. Компонент II», яка фінансується Євросоюзом (European Union in Ukraine) та управляється НЕФКО (Nefco in Ukraine). Консультант з імплементації програми – iC consulenten Ukraine.
Йдеться про будівництво соціального житла для ВПО, які вимушено проживають в Івано-Франківській громаді. Це житло залишатиметься у власності міста та не підлягатиме приватизації. Розраховано на поселення близько 300 осіб. Нові квартири передаватимуться з ремонтом і будуть частково мебльовані з побутовою технікою.
Інвестиційний комітет НЕФКО схвалив для Івано-Франківська фінансування проєкту у сумі 9 500 000 євро. Крім цього, коштом бюджету як співфінансування міста, здійснюється нове будівництво мереж зовнішнього освітлення, нове будівництво зовнішніх мереж електропостачання, нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання і каналізації, реконструкція складських приміщень під котельню для житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями на вулиці Ребета, 10, у місті Івано-Франківську.
Нагадаємо, Уряд переглянув умови призначення субсидії на оренду житла для ВПО.
- 1034 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Україна ввела санкції проти російських виробників дронів і хоче, щоб аналогічні ввели США та ЄС
- 16:00 МОН адаптувало свої накази щодо дистанційного навчання: що зміниться з 1 вересня
- 15:00 Пасічник заговорив про часткове відновлення Попасної для обслуговування інфраструктури
- 14:00 Внаслідок атаки рф на Київ загинуло подружжя рубіжан
- 14:00 Всесвітній день біженця: кожна 67-ма людина у світі стала вимушено переміщеним переселенцем
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3327
- росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ 18.06.2025 переглядів: 2353
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1234
- Харченко скасував статус критично важливого підприємства одній з лікарень Луганщини, ще одному закладу - погодив 17.06.2025 переглядів: 1105