Окупанти за минулу добу атакували на Лиманському напрямку 39 разів
10 січня на Луганщині ворог намагався просунутися поблизу Твердохлібового, Греківки, Макіївки та Білогорівки.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.
Так, на Лиманському напрямку ворог атакував 39 разів. Намагався просунутись уперед поблизу населених пунктів Твердохлібове, Греківка, Зелений Гай, Першотравневе, Макіївка, Терни та Зарічне.
“На Сіверському напрямку в районі населеного пункту Білогорівка противник двічі атакував позиції наших військ, успіху не мав”, - розповіли у Генштабі.
Загалом, протягом минулої доби на фронті зафіксували 213 бойових зіткнень
Вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 17 авіаударів, скинувши 39 КАБ. Крім цього, здійснив понад чотири тисячі обстрілів, зокрема 218 - із РСЗВ та залучив для ураження 1942 дрони-камікадзе.
Раніше повідомлялося, що на Лиманському напрямку ворог залучив рекордну кількість БпЛА.
- 280 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оздоровлення дітей, грошова допомога: куди звертатися лисичанам за консультаціями (КОНТАКТИ)
- 18:00 Мешканцям Кремінської громади виплатили майже 1,5 млн грн допомоги
- 17:09 В Україні продовжить панувати прохолодна погода
- 17:00 У Лисичанську згорів будинок – загинув пенсіонер
- 16:00 Луганському прикордоннику посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Івано-Франківська»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2369
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1305
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1139
- 3 тисячі на переїзд, 5 – на оренду: ще одна громада Луганщини фінансово підтримуватиме ВПО у працевлаштуванні 05.05.2025 переглядів: 1072