За держзраду судитимуть «головну лісничу» окупаційного «Сєвєродонецького лісгоспу»
Прокурори Луганської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно головної лісничої ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
Як встановили слідчі, наприкінці червня 2022 року обвинувачена, будучи працівницею правоохоронного органу, зрадила присягу. Вона стала «головною лісничою» у незаконному органі – «державному унітарному підприємстві «лнр» «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство».
«Жінка діє за вказівками вищого керівництва, співпрацюючи з представниками мінприроди рф та військовими держави-агресора. Після початку повномасштабного російського вторгнення вона також закликала колишніх колег переходити на службу до окупантів», – зазначили у прокуратурі.
Наразі фігурантку оголосили у розшук.
Спеціальне досудове розслідування вели слідчі територіального управління ДБР, розташованого у Краматорську, оперативний супровід ‒ співробітники 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Раніше повідомлялося, що у держзраді підозрюють окупаційного директора Сєвєродонецького лісгоспу.
- 398 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 На окупованій Луганщині – нова хвиля тиску на молодь, – “Жовта стрічка”
- 14:19 “Адміністрація та міністри сильно відірвані від реальності”: сіверськодончани про наявність бензину
- 13:00 СБУ викрила експравоохоронця з окупованої Кадіївки, який схиляв громадян до диверсій проти України
- 12:00 Виплати, супровід та реабілітація: як у Сіверськодонецькому районі підтримують захисників
- 11:00 Луганським ВПО пропонують навчання, роботу й житло на Івано-Франківщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Активісти у Сіверськодонецьку розповсюдили українські символи (ФОТО) 20.08.2025 переглядів: 7049
- У Сіверськодонецьку тепер лунає «голос русской армии» 20.08.2025 переглядів: 5618
- Внаслідок удару росіян по Харкову загинула переселенка з Луганщини 22.08.2025 переглядів: 1646
- «На жодній заправці немає». У Сіверськодонецьку проблеми з бензином 22.08.2025 переглядів: 1069