На Закарпатті ВПО видаватимуть допомогу – хто може отримати
Свалявська організація Червоного Хреста 13 січня видаватиме допомогу внутрішньо переміщеним особам, які прибули на Свалявщину і Воловеччину.
Про це з посиланням на в.о. керівника Свалявської районної організації Товариства Червоного Хреста України Ірину Дзямко повідомляє svaliava.net.
“13.01.2025 р. Свалявської організації ТЧХУ буде видавати допомогу ВПО, які прибули на Воловеччину та Свалявщину і не одержували ні разу ніяку допомогу”, – йдеться у повідомленні.
У коментарі виданню Svaliava.net Ірина Дзямко уточнила, що видаватимуть спальні набори, теплі ковдри та дитячі підгузки.
Переселенці, які бажають отримати допомогу, повинні мати при собі оригінали паспорта, ідентифікаційного коду та довідки ВПО (а також документи на дітей для отримання підгузків).
Нагадаємо, цього тижня 139 родин ВПО з Бахмуту на базі Сватівського хабу отримали гуманітарну допомогу – продуктові набори від Благодійної організації «Благодійний Фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА» (ДЖЕМ).
- 314 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Луганська прокуратура збирається закупити палива на понад мільйон гривень
- 13:30 Колектив транспортного підприємства з Сіверськодонецька отримав обласну відзнаку
- 11:00 ЛОВА: лисичанам замість ремонтів будинків дали плити та плівку, у Рубіжному кинули дві недобудовані багатоповерхівки
- 09:00 Окупанти атакували поблизу Греківки
- 17:00 «Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність ворога
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 3832
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2562
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 627
- На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі 21.10.2025 переглядів: 498


Луганська прокуратура збирається закупити палива на понад мільйон гривень
Колектив транспортного підприємства з Сіверськодонецька отримав обласну відзнаку
ЛОВА: лисичанам замість ремонтів будинків дали плити та плівку, у Рубіжному кинули дві недобудовані...