Безугла заявила, що росіяни зайшли у Покровськ
Народна депутатка Мар'яна Безугла зробила заяву щодо заходження російської армії до міста Покровськ.
Про це йдеться у її соцмережах.
"Ще раз: тим часом росіяни зайшли в Покровськ. І на фронті немає ЖОДНОГО бойового менеджера, здатного стабілізувати катастрофу. Драпатий спеціально (?) закритий в тилу. Верніть Драпатого. Не робіть його відбувайлом за ТЦК. Верніть у бій. Прошу", - написала Безугла.
Зокрема вона закликала українців подивитися мапу Deepstate.
"Мені ще будуть говорити, та ні, та ні. Покровськ - це велика міська агломерація, подивіться карту DeepState і все зрозумієте", - закликала народна депутатка.
Ситуацію вона порівняла з Бахмутом.
"Так само, як повідомляли щодо Бахмута: до міста ще далеко! А тим часом росіяни захоплювали Бахмутську міську агломерацію квартал за кварталом, між якими не було ні полів, ні посадок. Це був початок кінця Бахмута, але я все ще дуже сподіваюся на диво у рішеннях керівництва держави", - зазначила Безугла.
В ОСУВ "Хортиця" спростували слова нардепки.
"Оперативна обстановка на Покровському напрямку залишається найбільш складною на лінії зіткнення. Запеклі бої тривають на підступах до агломерації. Сили оборони протистоять намаганням противника реалізувати свою чисельну перевагу та розвивати наступ", - йдеться у дописі.
Військові підкреслили, що "деякими медіа та в соціальних мережах розповсюджується інформація щодо присутності противника у Покровську", але така інформація не відповідає дійсності.
"Через офіційні інформаційні канали перевірена та виважена інформація про бойові дії та оперативну ситуацію на кожному напрямку фронту постійно уточнюється та надається для інформування суспільства. Будь-яка емоційна інтерпретація такої інформації та поширення повідомлень, які тим чи іншим чином можуть заохотити противника до ускладнення ситуації на певній ділянці фронту, є діями на користь ворога", - зазначили у Telegram-каналі.
Водночас у Deepstate повідомили, що зранку 17 січня кацапи розпочали штурмові дії на Шахтоуправління "Покровське" ППС та перпендикулярну до лісосмуг залізниці посадку.
Однак про Покровськ та росіян, що знаходяться у місті, інформації не було.
Нагадаємо, що Безугла потрапила у скандал через висловлювання про ЛГБТ-спільноту.
- 406 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:08 Родичів зниклих безвісти луганчан запрошують на зустріч з омбудсменом
- 18:00 Діти з будинків сімейного типу Лисичанська отримали «теплу допомогу»
- 17:00 У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
- 16:01 Благодійники передали луганському гумхабу на Київщині конвектори
- 15:11 У Вінниці проведе прийом громадян керівник Рубіжанської МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 955
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 681
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 591
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 566


У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Луганщина розгорнула п’ять пунктів незламності на Дніпропетровщині
Як змінилися пенсії з 1 січня 2026 року – роз’яснення луганського ПФУ