Сіверськодончанка виграла тенісний турнір у Німеччині
Опубліковано 22.01.2025 - 16:00
Вихованка сіверськодонецької КДЮСШ 1 Марія Обрушнікова виграла турнір з тенісу в Керпені (Німеччина).
Про це йдеться на сторінці КДЮСШ у Facebook.
Дівчина здобула перемогу у віковій категорії до 14 років.
Турнір відбувся з 13 по 19 січня 2025 року.
Тренує спортсменку Максим Сєвєрченко.
Нагадаємо, тенісист з Сіверськодонецька став переможцем турніру, за результатами якого формується збірна України.
- 406 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
- 14:00 Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 13:00 У Кремінській громаді змінили розмір компенсації за іпотечними програмами
- 12:00 Оформлення та відновлення пенсій: ВПО запрошують на вебінар (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2631
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1244
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 887
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 850
Читайте у наших новинах


Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Оформлення та відновлення пенсій: ВПО запрошують на вебінар (РЕЄСТРАЦІЯ)
