Тенісист з Сіверськодонецька став переможцем турніру, за результатами якого формується збірна України
Сіверськодончанин Арсеній Пінчук став переможцем на відбірковому тенісному турнірі U12 у Луцьку.
Про це повідомляє КДЮСШ 1 м. Сєвєродонецьк Луганської області.
Турнір проходив у Луцьку з 6 по 11 січня 2025 року. Вихованець КДЮСШ 1 став переможцем в одиночному та парному розрядах.
“За результатами цього змагання формується збірна України в віковій категорії до 12 років”, - зауважили у школі.
Тренер спортсмена - Максим Сєвєрченко.
Нагадаємо, сіверськодонецькі тенісистки вибороли призові місця на турнірі в Австрії.
- 577 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Пенсійному фонді Луганщини оголосили набір на понад 60 посад: подробиці
- 18:04 «Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
- 17:00 У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
- 16:00 Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
- 15:00 Окупанти зіткнулися з проблемами у забезпеченні через удари на Луганщині, – Трегубов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2715
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1167
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 938
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 931
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


«Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
