Тенісист з Сіверськодонецька став переможцем турніру, за результатами якого формується збірна України
Сіверськодончанин Арсеній Пінчук став переможцем на відбірковому тенісному турнірі U12 у Луцьку.
Про це повідомляє КДЮСШ 1 м. Сєвєродонецьк Луганської області.
Турнір проходив у Луцьку з 6 по 11 січня 2025 року. Вихованець КДЮСШ 1 став переможцем в одиночному та парному розрядах.
“За результатами цього змагання формується збірна України в віковій категорії до 12 років”, - зауважили у школі.
Тренер спортсмена - Максим Сєвєрченко.
Нагадаємо, сіверськодонецькі тенісистки вибороли призові місця на турнірі в Австрії.
- 588 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
- 19:00 Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 733
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 704
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 654
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 604


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
