Сили оборони відбили штурм ворога від Білогорівки, - Лисогор
Опубліковано 24.01.2025 - 09:18
Противник атакував Білогорівку та Новоєгорівку на Луганщині.
Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
«Штурм противника наші Захисники відбили від Білогорівки. Також ворог намагався просунутися поблизу Новоєгорівки. Наші позиції росіяни обстрілювали з артилерійських установок та з використанням безпілотних систем», – розповів Лисогор.
За його словами, росіяни прямували по позиціях українських військових 174 БпЛА.
Нагадаємо, окупанти знову застосували на Луганщині велику кількість БпЛА.
- 387 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1272
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1053
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1020
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 944
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
