Освітянська акція «Великдень – зелене причастя небом»
Опубліковано 10.04.2015 - 11:51
До свята Великодня відділ освіти Сєвєродонецької міської ради та Сєвєродонецький методичний центр організував проведення у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах різноманітних заходів. Це і виставки малюнків «Розмалюю писанку», «Краща писанка – моя», «Пасхальний вернісаж», виставки пасхальних виробів «Великодній кошик», «Чия писанка краща», «Великодній передзвін», «Великий день настав». Серед малечі цікавими були пасхальні ігри «Пасхальне яєчко», «Великоднє свято», «Котилося яєчко на золоте крилечко». Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів проведено тематичні заняття «Великодень – свято життя», «Пасха Красна» та класні години на теми: «Історія православного свята», «Пасхальні традиції» тощо.
Також було започатковано освітянську акцію «Великдень – зелене причастя небом». Учні та вихованці усіх навчальних закладів протягом двох тижнів готували подарунки для привітання учасників АТО із Великоднем - листівки, писанки, витинанки та малюнки. Крім того діти побажали порадувати наших захисників і пасхальними солодощами. Велику кількість дитячих поробок та пасхальних виробів було знесено до Сєвєродонецького методичного центру. Особливо постаралися дошкільні навчальні заклади № 11,19, 25, 26, 30, 38, 41 та загальноосвітні навчальні заклади №8, 5, 6, 12. У четвер 9 квітня усі подарунки були вручені дітьми нашим бійцям на чотирьох блокпостах навколо міста зі словами: «Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!»
Із Христовим Воскресінням
Щиро Вас вітаєм!
Жити в радості й любові
Від душі бажаєм.
Запашною нехай буде
Великодня паска
І довіку буде з Вами
Світла Божа ласка!
Військовослужбовці висловили велику подяку всім вихованцям, учням та педпрацівникам навчальних закладів, які взяли участь у Акції. Щиру вдячність усім висловили керівник відділу освіти Каширіна О.Г. та завідувач Сєверодонецького методичного центру Гонтаренко Л.В.
Методист СМЦ Князєва Л.А.
- 4196 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Військовим Рубіжанської громади призначили ще понад 700 тисяч гривень допомоги
- 17:00 У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
- 13:00 ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 719
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 641
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 622
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 614
Наше нове відео
Читайте у наших новинах







У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
