"Битва за Велику Новосілку добігає кінця", - Deepstate
Російська армія продовжує зачистку і вже фіксується в центрі Великої Новосілки.
Про це повідомили у Deepstate.
"Ворог починає публікувати кадри з Великої Новосілки, одночасно, маніпулюючи тим, що вони нібито взяли під контроль все селище, що не відповідає дійсності на даний момент", - йдеться у дописі.
Зокрема окупанти мають успіх у просуванні на східних околицях. Крім того, вони зайняли невелику частину центральних вулиць населеного пункту, де "знімали свої відео з ганчірками".
Також росіяни пробують тиснути з півдня і зі сторони Времівки, застосовуючи величезну кількість ресурсів, серед яких піхота і техніка.
"Одночасно з цим, ситуація навколо селища складна і можна констатувати, що битва за Велику Новосілку добігає кінця...", - резюмували аналітики.
Нагадаємо, що британська розвідка оцінила просування росіян на фронті.
- 372 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За програмою «Житло для ВПО з ТОТ» житло придбали 3 тисячі родин
- 17:00 У Кремінській громаді збільшили виплати для випускників
- 15:00 €140 млн на житло: Банк розвитку Ради Європи підтримав програми для ветеранів і ВПО
- 13:00 СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 10:58 Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2089
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1664
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1093
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1054


СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
