Зеленський сказав Fox News, чого боїться путін з боку "сильного Трампа"
Президент України Володимир Зеленський заявив, що риторика президента Дональда Трампа щодо президента росії володимира путіна щодо переговорів про угоду про припинення війни або зіткнення з посиленням економічного тиску є "справедливою".
Про це Зеленський сказав в інтерв'ю Fox News.
"Це саме те, чого боїться путін. Він не хоче, щоб сильний Трамп підтримував Україну, тому що це була б сильна Україна", - сказав Зеленський.
Зеленський зазначив, що з моменту повномасштабного вторгнення 2022 року Україна повернула собі 50% території, яку колись утримували російські війська .
"Ми хотіли б добитися справедливого завершення цієї війни. Ми не боїмося. росія не така сильна, але ми не хочемо втрачати більше наших життів, чоловіків і жінок", — сказав він ведучому Fox News Шону Ханніті.
Зеленський додав, що путін не хоче припиняти війну, а Україна не визнає окупацію своїх земель.
Він закликав посилити міжнародний тиск на путіна, зокрема з боку Китаю, щоб можна було укласти угоду, а також "більш широкі гарантії безпеки".
"Я вважаю, що гарантій одних лише з боку Європи ніколи не буде достатньо", — сказав Зеленський. "Європейці розуміють, що без гарантій безпеки від США, від президента Трампа цього буде недостатньо. путін не боїться Європи. На жаль, це так".
"Якщо у президента Трампа є бажання змусити путіна прийти до миру, він може це зробити", — продовжив Зеленський, стверджуючи, що сподівається, що потенційна угода — це щось більше, ніж просто аркуш паперу. "Ми хочемо, щоб він був на боці справедливості, на боці України".
Він нагадав, що перед вторгненням росії він особисто попросив колишнього президента Джо Байдена та його команду вжити превентивних заходів, наприклад запровадити санкції проти росії, оскільки її війська та танки скупчилися на кордонах України.
Зеленський також просив зброю, але, за його словами, йому сказали, що її нададуть, лише "якщо" росія вторгнеться. "...Отже, під час великого вторгнення , українці залишилися самі, а ми воювали самі", – сказав він.
Нагадаємо, на початку січня заступниця голови ООН з прав людини Нада Аль-Нашіф заявила, що з початку війни в Україні було вбито понад 12 300 мирних жителів, у тому числі понад 650 дітей.
- 256 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще одному очільнику окупаційної адміністрації на Луганщині оголосили вирок
- 18:00 ЛОДА запустить компенсацію на житлові кредити з обласного бюджету для окремих категорій ВПО
- 17:00 Чоловік з гранатою намагався захопити заручників в окупованому Лисичанську, - соцмережі
- 16:00 На Черкащині провели в останню путь захисника родом з Луганщини
- 15:00 Луганчани стали переможцями на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 1925
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1372
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1337
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 778