На окупованій Луганщині вперше позбавили громадянства рф місцеву жительку: яка причина
Опубліковано 06.02.2025 - 11:30
У самопроголошеній “лнр” ухвалили рішення про припинення громадянства рф стосовно місцевої жительки.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
“Правоохоронці” псевдореспубліки оголосили відповідний вердикт 57-річній уродженці Новодружеська. Стверджується, що таку процедуру проводять уперше.
Жінка отримала російський паспорт у березні 2023 року. Відтепер цей документ недійсний. Громадянства рф її позбавили на підставі матеріалів “фсб” нібито “за вчинення дій, що створюють загрозу національній безпеці росії”.
Також жінку зняли з реєстраційного обліку за місцем проживання.
Раніше повідомлялося, що у рф розглядають законопроєкт щодо позбавлення російського громадянства населення окупованої Луганщини.
- 1765 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 СБУ повідомила про підозру «міністру палива, енергетики та вугільної промисловості лнр»
- 12:00 На Луганщині зафіксували найбільшу кількість безвісти зниклих дітей від початку війни, – Опендатабот
- 11:05 Чергова аварія залишила без водопостачання низку населених пунктів на ТОТ Луганщини
- 10:00 21 спортсмен з Луганщини отримуватиме обласні стипендії
- 10:00 На що витратили понад 3 млн грн: огляд липневих закупівель у Сіверськодонецькій громаді
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 956
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 765
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 684
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 679


На Луганщині зафіксували найбільшу кількість безвісти зниклих дітей від початку війни, – Опендатабот
У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію автівок, у Луганську багатоповерхівка залишилася без даху
росіяни завдали двох авіаційних ударів на Луганщині
