ЗСУ завдали удару по російському аеродрому, звідки запускали "шахеди" по Україні (ФОТО)
Підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, у ніч проти 6 лютого уразили аеродром "Приморсько-Ахтарський" у Краснодарському краї рф.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Зазначається, що це об’єкт оперативного базування авіаційних засобів використовується для зберігання, підготовки та пусків БпЛА типу Shahed по території України, а також обслуговування авіатехніки, яка виконує завдання в районах Запорізької та Херсонської областей.
"Підтверджено влучання та вибухи в районі цілі. Виникла пожежа. Результати ураження уточнюються", - йдеться у повідомленні.
Російський канал ASTRA пише, що місцеві жителі підтвердили атаку на Приморсько-Ахтарськ.
"Як повідомляють мешканці кубанського міста, безпілотники атакували район аеропорту. Голова району підтвердив роботу ППО", - зазнаається у повідомленні.
На фото і відео, які зробили місцеві, помітна сильна пожежа і задимлення на аеродромі.
Міноборони рф повідомляє про нібито 19 збитих БПЛА: 13 над Азовським морем і 6 - над Кубанню.
Крім Приморсько-Ахтарська дрони сьогодні прилетіли до Таганрогу та Ростовської області. Влада Ростова писала про 8 збитих безпілотників, проте місцеві повідомляли про щонайменше 11 вибухів.
- 49 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:09 Посадовці квартирно-експлуатаційного відділу Луганська заволоділи 101 млн грн на закупівлі дров для ЗСУ
- 10:58 КНДР вдосконалила і покращила точність балістичних ракет, якими росія б'є по Україні, - Reuters
- 10:30 На окупованій Луганщині вперше позбавили громадянства рф місцеву жительку: яка причина
- 10:00 На Івано-Франківщині прощаються з захисником з Сіверськодонецька
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині дорожчає проїзд у транспорті, а умови перевезення не поліпшуються
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 5794
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3741
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 2901
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку почали показовий ремонт однієї з багатоповерхівок - зняли труби, а закінчити обіцяють через півтора року 02.02.2025 переглядів: 1816