Луганські пауерліфтери стали призерами всеукраїнських змагань
Спортсмени Луганщини здобули низку нагород на чемпіонаті України з пауерліфтингу у Коломиї, що в Івано-Франківській області.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Так, рубіжанин Микола Бараннік у ваговій категорії до 83 кг переміг у всіх вправах. Його результати: присідання – 315 кг, жим лежачи – 240 кг, тяга – 307,5 кг. Він здобув золоту нагороду за сумою триборства – 862,5 кг.
Володимир Дубовой у ваговій категорії до 93 кг став четвертим за сумою триборства з результатом 812,5 кг, виборовши другі місця в присіданні (340 кг) та жимі лежачи (212,5 кг).
Дар’я Сіпакова у ваговій категорії до 84 кг, ставши другою у кожній із вправ (присідання – 125 кг, жим лежачи – 65 кг, тяга – 100 кг), посіла підсумкове друге місце.
Нагадаємо, сіверськодонецькі боксери Артем Скляренко та Олександр Попов стали переможцями турніру найсильніших з боксу.
- 383 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1409
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 805
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 777
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 773


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
