Окупанти внесли зміни до користування “безхазяйним майном”: судді у пріоритеті, 30% – самопроголошеній “лнр”
Опубліковано 06.02.2025 - 18:00
Окупаційна “народна рада” внесла низку змін до регіонального закону, який “регулює питання у сфері безхазяйного майна”.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Документом пропонується внести такі зміни:
- внести суддів (крім світових) до переліку категорій громадян, яким “безхазяйні” житлові приміщення підлягають наданню у користування у пріоритетному порядку;
- встановити, що визнання права власності на “безхазяйні” рухомі речі у житлових приміщеннях здійснюється відповідно до цивільного кодексу рф;
- встановити, що у федеральну власність може бути передано до 35% від загальної площі “безхазяйних” житлових приміщень, визнаних судом муніципальною власністю;
- встановити, що у власність самопроголошеної “лнр” може бути передано до 30% загальної площі “безхазяйних” житлових приміщень, визнаних судом муніципальною власністю.
Нагадаємо, новий список квартир, які нібито мають ознаки “безхазяйного майна”, оприлюднила окупаційна адміністрація Лисичанська 3 лютого.
- 683 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 713
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 668
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 616
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 594


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
