Мешканці окупованої Луганщини, у яких не знесуть будинки, відновлюватимуть пошкоджені домівки самі
Капітальний ремонт пошкоджених будинків у самопроголошеній «лнр» росіяни будуть проводити за окремі кошти мешканців.
Про це у телемарафоні повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор.
Зокрема, він торкнувся ситуації в окупованому Сіверськодонецьку.
«Прийнято рішення про знесення зруйнованих багатоповерхівок. Найцікавіше, що не відновлення, а саме знесення пошкоджених, а відновлення деяких багатоповерхівок, згідно з їхніми постановами, може відбуватися за кошти громадян, які там проживають. А саме це буде робитися створення окремого фонду того чи іншого будинку, з відрахуванням окремого проценту в додаток до квартирної плати та плати за комунальні послуги. Після накопичення якоїсь суми, наприклад, буде ремонтуватися дах», – розповів Лисогор.
Він додав, що ціни на окупованій Луганщині зростають, є борги по зарплатах, особливо у бюджетників. Проїзд також подорожчав.
За словами Лисогора, на окупованій у 2014 році території Луганщини критична інфраструктура зношена на 80 %. Понад 10 років населення сплачувало загарбникам за комунальні послуги, але відповідні ремонтні роботи майже не проводилися.
Нагадаємо, потрапити до окупованого Лисичанська можна лише у вказаний в перепустці день – місто закрите на в’їзд.
- 1505 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1272
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1053
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1019
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 942


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
