У Резерв+ стався збій: у Міноборони прокоментували
Опубліковано 08.02.2025 - 13:22
У суботу, 8 лютого, стався збій у додатку Резерв+.
У Міноборони пояснили причину та дали поради громадянам.
"Високе навантаження на BankID. Через це авторизація в Резерв+ через BankID може бути тимчасово недоступна", - йдеться у дописі.
Зокрема українцям надали такі поради:
- Якщо ви авторизовані, збережіть військовий документ на смартфон у pdf-форматі.
- Якщо маєте електронне направлення на ВЛК, зробіть скріншот.
- Якщо подали запит на відстрочку або направлення на ВЛК, будь ласка, зачекайте.
"Також наголошуємо, що люди з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення, а також студенти, аспіранти, докторанти можуть більше не подавати запит на продовження відстрочки в Резерв+, документ у застосунку оновиться автоматично", - нагадали у відомстві.
В громадян перепросили за незручності та пообіцяли повідомити про усунення труднощів.
- 185 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Чотирьох прикордонників «Помсти» відзначили медаллю «Захиснику Вітчизни»
- 12:37 Квітень-2025 став найсмертоноснішим місяцем для мирних жителів України з вересня-2024, - ООН
- 12:00 Керівництво луганського управління ПФУ у травні проведе телефонні консультації: графік та номери
- 12:00 Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну
- 11:03 Лідер Китаю Сі Цзіньпін постав на бік путіна у війні проти України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2821
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2124
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1197
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1047