Шольц пояснив, що він думає про ідею "миротворців" в Україні
Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає обговорення відправки в Україну миротворчих сил "недоречними та передчасними".
Про це він розповів в інтервʼю RND.
Під час інтервʼю в канцлера запитали, чи прагне Німеччина доєднатися до ініціативи відправки миротворчих сил в Україну для повоєнної підтримки.
"Я вважаю такі дебати недоречними та передчасними. Тому що тоді передбачається, що Україна не отримає частини своєї території назад від росії. Я маю на увазі це дуже серйозно, коли кажу, що нічого не можна вирішити без українців", - відповів на питання Шольц.
За його словами, перш за все "потрібен кінець конфлікту та реальні переговори, а не продиктований мир". І тоді можна буде побачити, який вигляд можуть мати майбутні гарантії безпеки для України.
"Україна точно матиме армію, яку вона не зможе сплатити лише своїми фінансовими ресурсами, ми та всі друзі України будемо потрібні", - резюмував Олаф Шольц.
Він нагадав, що на Україну нападають, а "ми її підтримуємо, нічого не вимагаючи. Це має бути ставлення кожного".
Нагадаємо, що у Німеччині назвали умову, за якої їхні миротворці опиняться в Україні.
- 285 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу
- 14:00 Оголосили набір учнів до Сватівського ліцею
- 13:00 Захисникам з Рубіжанської громади виплатять 900 тисяч гривень допомоги
- 12:00 Ще 400 луганських ВПО отримали допомогу на Київщині
- 11:00 За викрадення та вбивство людини судитимуть жителя Лисичанська. Його оголосили у розшук
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 622
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 592
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 490
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 473


ВПО з Луганщини у Полтаві можуть отримати грошову допомогу
Оголосили набір учнів до Сватівського ліцею
За викрадення та вбивство людини судитимуть жителя Лисичанська. Його оголосили у розшук