Окупанти схопили та звинуватили 19-річного мешканця Луганщини у шпигунстві
Опубліковано 13.02.2025 - 18:00
Прокуратура самопроголошеної “лнр” затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі щодо 19-річного громадянина України Кирила Щербакова. Його звинуватили за ст. 276 КК РФ (шпигунство).
Про це повідомляють окупаційні пабліки.
За версією “слідства”, з травня по грудень 2022 року юнак начебто збирав відомості про переміщення та місця дислокації російських військовослужбовців на території окупованої Луганщини.
На опублікованому відео можна побачити, що юнака схопили люди в одязі з надписом “фсб”.
Його справу передали до “верховного суду лнр”.
Нагадаємо, південний окружний військовий суд рф призначив 8,5 років колонії суворого режиму 20-річному Івану Семикозу з окупованого Біловодська.
- 722 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 15 років тюрми дали ще 8 бойовикам, які воювали проти Сил оборони на сході
- 13:00 Окупанти у Сіверськодонецьку готуються знести ще один будинок, - соцмережі
- 11:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині одне з міст на межі екокатастрофи, а у школах збирають гроші на 9 травня
- 09:22 Минулої доби на Луганщині ворог 12 разів вдарив з артилерії
- 19:00 У ПФУ пояснили порядок ідентифікації пенсіонерів у 2026 році
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2026 переглядів: 6312
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1672
- На війні загинув військовий з Луганщини Андрій Головченко 26.04.2026 переглядів: 1020
- У Кам’янському попрощаються з військовим з Луганщини 30.04.2026 переглядів: 789


ЛОВА: На окупованій Луганщині одне з міст на межі екокатастрофи, а у школах збирають гроші на 9 травня
Минулої доби на Луганщині ворог 12 разів вдарив з артилерії
У ПФУ пояснили порядок ідентифікації пенсіонерів у 2026 році 