Пєсков назвав двох осіб, що представлятимуть рф на перемовинах з США
На перемовинах зі Сполученими Штатами росію представлятимуть міністр закордонних справ Сергій Лавров та помічник президента Юрій Ушаков.
Про це сказав прессекретар Путіна Дмитро Пєсков російським журналістам.
"Лавров та Ушаков вилітають до Ер-Ріяду за дорученням путіна, у вівторок проведуть зустріч із представниками США", - повідомив він.
Пєсков додав, що на зустрічі будуть обговорювати можливі переговори щодо України та "відновлення всього комплексу російсько-американських відносин".
"Ми послухаємо наших американських співрозмовників і, звісно, будемо готові відреагувати. Потім доповімо нашим керівникам, які ухвалюватимуть рішення", - зазначив прессекретар путіна
Також він заявив, що "не може бути мови про можливість територіальних поступок Україні в процесі мирного врегулювання".
Нагадаємо, що в Axios дізнались дату зустрічі Трампа та путіна.
- 358 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 855
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 743
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 662
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 606


На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанській МВА новий начальник